Nedělní odpoledne bylo opět ve znamení florbalu. V hale na Lokotce tentokrát mužský A-tým vyzval jindřichohradecký Slovan.

První třetina přinesla dva góly. Bohužel oba spadly do domácí sítě, a to i navzdory skvěle chytajícímu Doležalovi.

Ve druhé třetině se hra srovnala. Prosadili se i hráči FA, když honbu za brankami započal Bíca po nahrávce Řehoře do prázdné hradecké svatyně. Záhy se opět trefili hosté a stav byl 1:3. Avšak do konce periody se ještě gólem vyznamenal skvěle střílející Bíca a po dobře sehrané standartní situaci inkasovali hosté potřetí, a to zásluhou Vobra a asistujícího Malechy.

Do třetí třetiny vstoupila naše FA s vidinou zisku bodů. Ovšem o rozplynutí této představy se postarali hosté třemi zásahy do budějovické branky. Minutu před koncem se stihl zapsat do statistik Bíca, a tím dokonal svůj hattrick. Hostující tým ještě korigoval utkání, a tak na konci zápasu svítilo na ukazateli skóre 4:7.

Online přenos zápasu s Hradcem

Další utkání o důležité tři body FA odehraje 14.11. od 16:00 proti Pacovským Honzíkům v SH ZŠ Chýnov, Celý zápas můžete sledovat online (odkaz bude v pozvánce na utkání).