Mladší žáci pokračují v úspěšných víkendových turnajích. Tentokrát oloupili o body jindřichohradecký Slovan a Rytíře z České Krumlova.

Svěřenci trenérů Petra Studihrada a Pavla Capla dorazili vinou mnoha omluvenek na turnaj v Hrdějovicích pouze v počtu 8+golman a měli tak pouze 3 hráče na střídání. Ale kluci tento úkol zvládli velmi dobře.  V zápase s Jindřichovo Hradcem by se jim dal vytknout jen vypuštěný závěr hry. Za jasného stavu 7:2 inkasovali ještě dva góly, a proto celkové skóre skončilo 7:4.

Druhý zápas proti Krumlovu byl, jako již tradičně, velmi vyrovnaný od začátku do konce. Trenéři ale hráče udrželi stoprocentně koncentrované po celou dobu utkání a i když Krumlov krásně zdramatizoval konec utkání, výhru 6:5 slavili naši mladší žáci.

Třetí utkání bylo v ryze budějovické režii. Tři body zůstaly v jihočeské metropoli, avšak v držení sousedních Štírů. V posledním zápase se už bohužel projevila únava a tým FA doplatil na nízký počet hráčů, kteří se „vyždímali“ v předchozích dvou duelech. Štíři nebyli těžkým soupeřem, ale byli vytrvalejší a měli více síly.  Po závěrečném hvizdu svítilo na tabuli skóre 5:3 v jejich prospěch.

Velký dík patří všem hráčům, že dokázali vydržet v polovičním počtu tolik zápasů a být úspěšní.  Dále pokračují v plnění dalších úkolů ze hry, soustředí se na koncentraci před zápasem, toleranci k soupeři, rozhodčím, touze po výhře. Nálada v týmu je skvělá. Mladší žáci postupují do 1. koše a z kraje nového roku vyzvou na stejné palubovce nejsilnější a nejúspěšnější týmy tabulky. To bude zajímavé srovnání půlroční práce celého týmu.