Neděle patřila mimo jiné i 2. lize juniorů, ve které se juniorští Rafani představili vůbec poprvé.

Premiérový zápas po dlouhé přestávce, a i za účasti několika dorostenců, by se dal popsat jako velmi vyrovnané utkání, ačkoliv záznam o utkání tomu moc nenapovídá. Borci FA CB-RAFANI dlouho drželi s  Táborem krok a možná i s větší dávkou štěstí by střelecký účet FA nakonec vypadal daleko více příznivěji. Bohužel po mnoha neproměněných šancí, hlavně v závěru třetin, se výsledný stav nezměnil. Na konci utkání byl stav 5:1 ve prospěch 1. Fbk Tábor. Dojem z utkání je ale velmi pozitivní a premiéra dopadla se vztyčenou hlavou.

Statistika utkání

Druhý zápas, s atmosférou „jistého vítězství“ nad domácími FBC DOŠWICH, byl charakterově i výrazově z jiné planety než předešlý. Naši hráči vstoupili do utkání velmi odhodlaně. Dokonce tak moc, že nepomysleli na zadní vrátka.  Po drobných chybách rychle inkasovali v první třetině tři góly do vlastní branky. Druhá třetina, v níž se borci dotahovali na soupeře, Rafani skórovali ve vlastním oslabení, kdy se trefil Šafránek, a dali najevo, že to Milevsko nebude mít jednoduché. Třetí třetina navazovala podobným projevem. Ve vlastním oslabení 5/3 skóroval Tomáš Kalina na nadějných 4:6. V tento okamžik se projevila vnitřní síla týmu a vyskytla se šance toho využít na případné srovnání skóre. Bohužel do dvou minut byla euforie ta tam. Milevsko zpečetilo utkání na konečných 4:7.