HODNOCENÍ ŽENSKÉ SEZÓNY

Ženský tým Florbalové akademie zaznamenal úspěšný rok. Po nedohrané sezóně skončil na třetím místě ve 2. lize žen. Návrat do hry a atmosféru v týmu hodnotila Lada Tancerová.

Q: Letošní sezóna žen se výsledkově povedla, v čem si myslíš, že je to kouzlo úspěchu, změnilo se něco od té sezóny předchozí?

Nemůžu úplně srovnávat s předchozí sezónou, protože jsem byla těhotná a na všech zápasech holek jsem nebyla, ale letos k nám přišly nějaké posily a myslím, že jsme se snažily plnit to, co nám trenéři řekli. Navíc jsme s holkama dobrá parta a to se pak hraje samo.

Q: Vrátila jsi se do hry po narození dcerušky Laury, dělalo ti problém dostat se do herního tempa?

Florbal je moje láska, takže po porodu jsem chtěla začít hned a musím říct, že to dost bolelo. Ale myslím, že jsem se do toho dostala dobře, i když vždy po zápasech probíhalo týdenní léčení (taky už nejsem nejmladší).

Q: Kdybys mohla, jaké změny bys udělala v příští sezóně?

Neměnila bych nic. Jsme fajn parta holek a trenéry máme taky super. Ale je fakt, že bysme mohly mít větší kádr, abysme si mohly zahrát ještě vyšší soutěž (než půjdu do florbalového důchodu, tak bych si tu 1. ligu ještě ráda zahrála).