Nedělní zápasy patřili také našim dorostencům, kteří měli možnost znovu se utkat o body v nafukovací hale na SKP. Jejich soupeři byli 1. FbK Tábor a nedaleká Kaplice.

Proti Táboru byla první třetina vyrovnaná, nicméně první jsme inkasovali my. Výsledek jsme však během 30 sekund otočili na 1:2. Bohužel před první sirénou soupeř stihl dorovnat stav na 2:2. Druhá třetina se nám ohromně vyvedla a soupeři jsme odskočili o 3 branky. Vstup do třetí třetiny s výsledkem 5:2 nás uspokojil tak, že jsme o první body málem přišli. Skóre bylo 5:4 a to měl soupeř v posledních vteřinách vyloženou šanci na srovnání. Naštěstí my jsme byli ti, kteří brali body, a můžeme si tak zapsat do tabulky první výhru.

Statistika zápasu s Táborem

Druhý zápas proti Kaplici jsme od první vteřiny  v zápase tahali za kratší konec. Byl to opačný výkon, než který jsme odehráli s Táborem. Neměli jsme pohyb. Celý zápas jsme, dá se říct, jen bránili. Když už se nám podařilo proniknout na útočnou polovinu a vystřelit, tak jsme bohužel neskórovali. Nakonec jsme však zažili i gólovou radost. Soupeř byl ve všech ohledech lepší, a proto zaslouženě vyhrál 1:6. Musíme dál makat na trénincích a polepšit se do dalších utkáních.