Tým žen získal v nedělních zápasech čtyři body do tabulky a odehrál velmi vyrovnané zápasy, které musely diváky bavit. O rozhovor, jak to vypadalo z pohledu aktérek, jsme požádali jednu z těch nejzkušenějších, Ladu Tancerovou.

Jak hodnotíš nedělní výkony ženského týmu? 
Hodnotím to velmi kladně, protože na to, kolik nás bylo, a jak jsme ta utkání dohrály (nachlazení, zlomený nos), jsme tam každá opravdu nechala všechno.
Máte za sebou dvě vyrovnaná utkání, kdy jste mohli pomýšlet i na zisk více bodů proti Hradci. Chybělo pověstné štěstíčko? 
No, s Hradcem máme ta utkání většinou vyrovnaná a jak jsem už připomněla, na to kolik nás bylo jsme rády za to jak to dopadlo. Je sice pravda, že jsme mohly uhrát 3 body, ale pořád máme problém s přesnou koncovkou. Šancí bylo dost, ale jak se říká – pověstné štěstíčko nám trochu chybělo (usmívá se).
Musíme zmínit, že i ty ses zapsala do statistik, a to velmi důležitými body. Co je tou příčinou, že se tak dařilo? 
Bylo to parádní, že jsem se vrátila po porodu a byla užitečná pro tým. Musím to však uvést na pravou míru. Góly proti Táboru daly Maruška a Zuzka, špatně to asi nahlásili rozhodčí, a jestli jsem měla asistenci, tak to vůbec nevím (směje se). Ovšem Hradci jsem gól dala, to je pravda. Už jsem odpověděla, že jsem po druhém porodu. Nějakou dobu určitě potrvá, než se dostanu zase zpátky do formy.
Na hráčské lavici stáli také dva, teď už zřejmě, nadějní a zastupující trenéři. A určitě byla dobrá atmosféra v kabině. Přispěli i oni k lepším výsledkům? 
Musím poděkovat klukům, kteří tam s námi byli. Vždycky je lepší mít tam trenéra, který vám jednotlivě řekne své postřehy, co během hry vidí. Být hráč a trenér v jedné osobě dle mě není dobré, aspoň ne u ženského týmu.
U trenérů ještě chvíli zůstaneme, neboť od úterý klub představí nové trenéry žen. Co na tuto změnu říkáš a jestli od ní něco očekáváš? 

Tak kluci, kteří nás začnou trénovat, jsou takoví mladí koloušci oproti mě (směje se). Takže bych jim hlavně popřála pevný nervy, není to úplně jednoduchý trénovat ženský tým. Ale jo, těším se na spolupráci. Doufám, že nám to bude v týmu šlapat a posuneme se v tabulce výš.