Mužské “béčko“ letos zažilo krušnou sezónu. Potýkalo se s nedostatkem hráčů a v Jihočeské lize mužů skončilo na osmém místě. O uplynulé sezóně a přáních do sezóny budoucí se rozpovídal Tomáš Douda.

Q: Letošní sezóna “B” týmu se výsledkově nepovedla, v čem si myslíš že byl hlavní problém?

Myslím si, že hlavní problém byl nejspíš v přístupu k celé sezóně. Na trénincích jsme se bohužel moc neviděli a i to se odrazilo na našem celosezónním výsledku. Každopádně doufám, že se to pro další rok změní a opět ukážeme, že nejsme jenom do počtu!

Q: Co by si změnil do další sezóny?

Co bych změnil do další sezóny? Asi hlavně naší imunitu vůči Coronaviru, která bohužel přerušila sezónu stávající (vtip).

Nevím jestli změnit, ale přál bych si zlepšit docházku na tréninky, aby bylo možné společně trénovat na další důležité zápasy.

Q: Sezóna byla předčasně ukončena. Co si myslíš o současné situaci? Vrátíme se co nejdříve do hal?

Myslím si, že ukončení sezóny bylo správné rozhodnutí, protože by bylo nebezpečné dohrávat zápasy během situace, která provázela její závěrečnou část. Myslím, že každý vášnivý hráč netrpělivě vyčkával na oficiální datum, kdy se budeme moct vrátit do hal a začít trénovat. Bylo velmi milé sledovat jak se florbalové hvězdy nejvyšší české ligy zapojovaly do různých tréninků, výzev na sociálních sítích a my tak mohli i nadále zůstat v kontaktu s tím, co nás tak baví.